O nás

Po našej komplexnej rekonštrukcii, ktorá trvala takmer 3 roky má dnes kaštieľ exluzívnu podobu a funguje ako reštaurácia, vínna pivnica a hotel.

V exteriéri kaštieľa sme vybudovali oddychovú zónnu s parkom a fontánkou kde už túto letnú sezonu plánujeme sfunkčniť pergolu vhodnú na svadobné obrady.

V letnom období ma kaštieľ okrem dvoch reštaurácií a vinnej pivnice k dispozícií priestrannú letnú terasu.

Kaštieľ Ottlýk ponúka dve kongresové miestnosti a štyri apartmánové izby na ubytovanie.

V budúcej sezone jeseň-zima budú k dispozicií aj jednolôžkove izby na druhom nadzemnom podlaží.

Priestor reštaurácie je vhodný na použitie na rôzne akcie, oslavy, kary, firemné večierky, koncoročné posedenia, svadby exluzívnejšieho komornejšieho typu.

Kongresové miestnosti je možné usporiadať školenia, kongresy, prezentácie, rauty, ale aj rodinné posedenia v súkromí, majú k dispozícií vlastný balkon a nachádza sa tam fajčiarska zona. Sála je o kapacite 30 osôb.

Zaujimavosťou kaštieľa je vínna pivnica s ponukou vína zn. Elesko kde budú prebiehať pravidelne vínne cesty a je možné si túto pivnicu prenajať.

Od raňajok, cez biznis menu až po ponuku a la Karte Vám pripravia profesionálni kuchári s domácou aj medzinárodnou znalosťou kuchýň, ktorí boli zaškolení profesionálnym kuchárom Radkom Kučerom.

Náš jedálny lístok nieje zbytočne dlhá biblia plná mrazených výrobkov, ale kvalitná moderná kuchyňa, založená na čerstvosti a kvalite a nie kvantite.

Rezervácia ubytovania