Reštaurácia

V letnom období ma kaštieľ okrem dvoch reštaurácií a vinnej pivnice k dispozícií priestrannú letnú terasu.

Celková kapacita reštaurácií je 55 osôb. Variabilita stolov nám umožňuje rôzne rozloženie miestnosti podľa želania zákazníka. Na terase je kapacita 30 osôb.

Priestor reštaurácie je vhodný na použitie na rôzne akcie, oslavy, kary, firemné večierky, koncoročné posedenia, svadby exluzívnejšieho komornejšieho typu.

Zaujimavosťou kaštieľa je vínna pivnica s ponukou vína zn. Elesko kde budú prebiehať pravidelne vínne cesty a je možné si túto pivnicu prenajať.

Od raňajok, cez biznis menu až po ponuku a la Karte Vám pripravia profesionálni kuchári s domácou aj medzinárodnou znalosťou kuchýň, ktorí boli zaškolení profesionálnym kuchárom Radkom Kučerom.

Naša kuchyňa je gastronomicky zážitok plný nových chutí a je potrebné každe jedlo ochutnať.

Náš jedálny lístok nieje zbytočne dlhá biblia plná mrazených výrobkov, ale kvalitná moderná kuchyňa, založená na čerstvosti a kvalite a nie kvantite.

Jedálny lístok je založený na zopár dobrých kulinárskych jedlách, ktoré si myslime a dúfame že všetkým pochutia a každý si nájde to pravé jedlo pre seba.

Jedálny lístok okrem stálej ponuky obsahuje každý pracovný deň biznis menu a počas sezóny, sezónny jedálny lístok podľa obdobia a toho čo nám krajina a region poskytuje.

Ako napríklad v tomto ročnom období je u nás v ponuke Tekvicová polievka. V sezónnej ponuke máme aj Jelení gulaš a guláš z diviny, kedže sme v regióne poľovníkov a v dezertoch máme v ponuke vyprážané jablkové koláčiky s vanilkovým krémom a to tiež z dôvodu že v blízkosti sú jablkové sady.

Aktuálny jedálny lístok vo formáte PDF